DU GYVENIMO VARIKLIAI: BAIMĖ IR GODUMAS (III)

Tęsiame straipsnių ciklą, pradžią skaitykite prieš tai buvusiuose įrašuose.

<…>

Stojo ilga tyla. Turtingasis tėtis šypsojosi. Aš ne viską supratau, ką jis tą dieną pasakė. Bet vis dar prisimenu jo žodžius, kaip paties geriausio mokytojo, kurio pamokos išlieka daugybę metų.

„Šiandien aš buvau truputį žiaurus. Žiaurus dėl rimtos priežasties. Aš noriu, kad jūs niekada nepamiršumėte šio pokalbo. Noriu, kad jūs visada galvotumėte apie mano darbuotojus. Noriu, kad visada galvotumėte apie asilą. Niekada neužmirškite, kad baimė ir troškimai gali jus įvilioti į pačius didžiausius gyvenimo spąstus.

Nugyventi visą gyvenimą bijant, taip niekada ir neįgyvendinti savo svajonių, yra baisu. Dirbti dėl pinigų manant, kad už pinigus nupirkti daiktai padarys jus laimingus, taip pat yra žiauru. Galvoti, kad darbas suteiks jums saugumą, yra tas pats, kas meluoti pačiam sau. Aš mačiau, kaip pinigai valdo žmones. Prašau, neleiskite pinigams užvaldyti jūsų. Pinigai turi tarnauti idėjai, padėti atsiverti galimybėms. Puiki pradžia gali būti ir minipaskola.lt.

Lipdamas į savo pikapą, paliktą šalia mažos savitarnos parduotuvės, jis sušuko: „Dirbkite toliau, berniukai, nes kuo greičiau užmiršite atlyginimo poreikį, tuo lengviau jums bus gyventi vėliau. Greitai jums šaus puikių idėjų, kaip prasimanyti daugiau pinigų, nei kada nors aš jums galėčiau duoti.

Jūs matysite tokių dalykų, kurių kiti žmonės niekada nemato – nemato galimybių, kurių jiems pilna po nosimis. Išvydę vieną puikią progą, matysite jas visą likusį gyvenimą. Kai tokia akimirka ateis, aš išmokysiu jus dar šio to.“

pinigai

DU GYVENIMO VARIKLIAI: BAIMĖ IR GODUMAS (III)

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s