Apie mane

Sveiki, tinklaraščio skaitytojai!

Aš esu Augustas. Jau nuo 9 klasės mokykloje mielai mokiausi ekonomiką, nors mokytojai pasitaikydavo vieni už kitus keistesni. Nepaisant to, nuo ekonomikos mokytojų keistenybės neatbaidė, universitete studijavau ekonomiką ir finansus, o sukauptą išmintį dalinu internetiniuose forumuose, diskusijose ir komentaruose (taip jau likimas, noras ar sėkmė nulėmė, kad dirbu nelabai su ekonomika susijusį darbą (kita vertus, su ekonomika ir finansai susiję absoliučiai viskas). Tikiu, kad pinigai ne tik žemę suka, bet ir didžiausius slunkius 🙂

Esu plačių pažiūrų optimistas, tikintis, kad viskas gyvenime įmanoma. Niekuomet be priežasties nelaidoju fantastiškų idėjų. Ne, ateivių žemėje nėra. Tačiau tikiu, kad visatoje galbūt esame nevieni.

Vis mąstau, ar tikrasis tikslas yra „Padėti sau, padedant kitiems” ar „Padėti kitiems, padedant sau”. Tai puikiai iliustruoja Zigo auksinė taisyklė: „Jūs galite turėti gyvenime viską, ką tik panorėsite, jei pakankamai padėsite kitiems žmonėms įgyti tai, ko nori jie”. Taigi, aš noriu gyventi taip, kaip noriu, padėdamas ir kitiems daryti tą patį.

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s